Home СТАТТІ інтерв’ю

Сергій Нечмоня: «Сподіваюся, дзюдоїст із Кіровоградщини таки братиме участь в Олімпіаді 2016 року»

Старший тренер збірної  Кіровоградської області з дзюдо Сергій Нечмоня дав інтерв’ю газеті «Спортревю New» з приводу входження до ТОП-10 дзюдоїстів України представників одночасно Кіровоградської та Київської областей  — Дмитра Лучина та Кеджау Ньябалі.

 

Андрій Табалов: «Турнір Новікова ми проводимо, щоб виховати свого олімпійського чемпіона»

Голова Федерації боротьби дзюдо та самбо кіровоградської області, Народний депутат України Андрій Табалов розповів чому щороку у Кіровограді організовується відкритий всеукраїнський турнір на призи олімпійського чемпіона Сергія Новікова та що він дасть його учасникам.
 

Сергій Нечмоня: «Неозброєним оком було видно, що до занять фізичною культурою та спортом у Бразилії ставляться дуже серйозно».

Наприкінці серпня у місті Ріо-де-Жанейро у Бразилії відбувся чемпіонат світу з дзюдо. На ньому в якості тренера-помічника був і старший тренер Кіровоградської області з дзюдо, директор обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Сергій Нечмоня. Повернувшись додому, він розповів «Дзюдо-Центру» всі подробиці свого перебування.
 

Андрій Табалов: «2013 рік - знаковий для федерації дзюдо Кіровоградської області»

Президент Федерації дзюдо так самбо Кіровоградської області Андрій Табалов, переконаний, що очолювана ним федерація рухається у правильному напрямку, а поставлені завдання поступово реалізовуються. Про це він розповів 1 липня на прес-конференції для представників місцевих засобів масової інформації, розповідаючи про здобутки обласної обласної федерації і поділився планами на найближче майбутнє.
 

Віталій Дуброва: «Дзюдо на Кіровоградщині останніми роками бурхливо розвивається»

Старший тренер збірної України, заслужений тренер України Віталій Дуброва високо оцінює роботу Федерації дзюдо та самбо Кіровоградської області та переконаний, що з таким підходом результати не примусять себе довго чекати. Про це він повідомив 1 липня у Кіровограді на прес-конференції, розповідаючи про здобутки дзюдоїстів Кіровоградщини та чоловічої збірної України у першій половині 2013 року.
 
Сторінка 4 з 7
Joomla SEO powered by JoomSEF

АКТУАЛЬНЕ ІНТЕРВ’Ю

Сергій Нечмоня: "Сьоме місце на чемпіонаті світу відповідає рівню майстерності Вадима"
Наставник Вадима Велкова Сергій Нечмоня прокоментував виступ свого підопічного на...
Діана Зборошенко: «Я не хочу показувати свій страх. Головне вийти – і боротися»
Нещодавно дзюдоїста з Олександрівки, вихованка обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Діана...
статистика
© 2017 Дзюдо-Центр. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Designed by JoomlArt.com. Powered by Joomla