Home НОВИНИ НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ Вадим Велков - бронзовий призер Чемпіонату України U-17

Вадим Велков - бронзовий призер Чемпіонату України U-17

e-mail Друк

 

Вадим Велков став єдиним представником Кіровоградщини, якому вдалося піднятися на п’єдестал пошани Чемпіонату України з дзюдо cеред юнаків і дівчат до 17 років, що завершився у Луцьку. 

У приміщенні луцького спортивного комплексу ДЮСШ впродовж 21-23 листопада боротьбу за нагороди вели 450 борців із 23 областей.
Вихованець обласної комплексної ДЮСШ «Ніка», виступаючи у ваговій категорії до 90 кг на шляху до півфіналу легко здобув три чистих перемоги. За вихід до фіналу кіровоградець зустрівся з одеситом, однак не зумів пройти далі, програвши передусім через тактичну помилку. У боротьбі за третє місце підопічний тренера Сергія Нечмоні впевнено здолав дзюдоїста з Дніпропетровщини та задовольнився бронзовою медаллю.
Близькими до призової трійки були Марина Свірідова (48 кг) з відділення ОКДЮСШ «Ніка» у смт Смоліно та борець із Маловисківської районної ДЮСШ Дмитро Гавриленко (50 кг). Вихованці тренерів Марини Ковальової та Леоніда Топчія програли свої сутички за третє місце та посіли п’яті місця.
Velkov-11-2015

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.

статистика
© 2017 Дзюдо-Центр. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Designed by JoomlArt.com. Powered by Joomla