Home СТАТТІ Корисно знати

Корисно знати

Адаптація правил дзюдо на Олімпійський цикл 2017-2020 рр.

e-mail Друк PDF
Останнє оновлення ( П'ятниця, 13 січня 2017, 12:16 )
 

Як стимулювати жінку до занять спортом

e-mail Друк PDF
Це питання цікавить дуже багатьох чоловіків: як молодих юнаків, так і тих , кому за 40. Насправді, представникам сильної статі найчастіше абсолютно незрозуміло, як дівчата можуть їсти «одну зелень», обмежувати себе у всякій смакоті, не втомлюючись обговорювати дієти, влаштовувати розвантажувальні дні, і при всьому цьому бути далеко не в найкращій фізичній формі.
 

Геній дзюдо - Дзігоро Кано

e-mail Друк PDF
Довга ізоляція Країни вранішнього сонця, що була закрита від зовнішнього світу більш ніж на два століття політикою Сегуна Токугави, закінчилася 31 березня 1854 з підписанням Контракту Канагави. Колишній устрій швидко зруйнувався, коли ця острівна країна приготувалася зустрітися зі світом. Це був час незвичайних змін та великих випробувань, політичному і економічному належало докорінно трансформуватися за декілька десятиліть. Відразу на світанку новітньої ери в історії Японії, 28 жовтня 1860 року в Мікаге народився Дзігоро Кано.
 

Поради батькам дзюдоїста-початківця

e-mail Друк PDF
На першому етапі занять батькам маленького дзюдока необхідно прослідкувати за тим, як дитина збирається на заняття. Для занять дзюдо необхідно мати спеціальний одяг дзюдогі (куртка, штани, пояс), на татамі займаються босоніж, але для пересування за межами татамі потрібні зоорі (zooris) - легкі капці («в’єтнамки»), необхідно мати носовичок та й невеличкий рушник може статися в пригоді.
Останнє оновлення ( Четвер, 27 грудня 2012, 22:44 )
 

Спорт і потенція

e-mail Друк PDF
Звичайно, переважно сидячий спосіб життя і відсутність фізичних навантажень впливають на потенцію вельми негативно. Пов'язані з подібним способом життя: збільшення ваги, порушення кровообігу, неправильна робота серця, ламкість судин, слабкий імунітет і безліч інших негативних факторів ніяк не сприяють повноцінному інтимному життю. Більшості таких проблем саме спорт і допомагає позбутися, але за допомогою фізичних навантажень можна як покращити потенцію, так і погіршити ...
Останнє оновлення ( П'ятниця, 16 березня 2012, 17:24 )
 

Їжа проти раку

e-mail Друк PDF
Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала список продуктів, які протидіють онкологічним хворобам
Проаналізувавши вплив продуктів харчування на здоров'я людини, спеціалісти ВООЗ підібрали такий склад продуктів, які зміцнюють імунітет, підвищують тонус організму, допомагають перемогти стреси. А ще всі ці продукти об'єднує те, що вони здатні зупиняти ріст ракових клітин.
Останнє оновлення ( Субота, 27 серпня 2011, 12:06 )
 

Холодна вода - "королева" здоров'я

e-mail Друк PDF
Загартовування організму - це формування й удосконалення функціональних систем, спрямованих на підвищення імунітету організму, що в остаточному підсумку приводить до зниження "простудних" захворювань. Причому загартовування дітей дає подвійний позитивний результат - зниження їх захворюваності і підвищення корисної зайнятості батьків на виробництві, що має не тільки соціальне, але й істотне економічне значення. Можна без перебільшення сказати, що науково обґрунтовані методи загартовування є невичерпними джерелами збільшення здоров`я дітей різного віку.
Останнє оновлення ( Вівторок, 16 серпня 2011, 12:01 )
 

Вчені з'ясували, що жирна їжа діє як наркотик

e-mail Друк PDF
Жирна їжа стимулює вироблення в організмі хімічних речовин, які схожі за дією до наркотиків і "змушують" людину їсти більше, ніж потрібно для насичення, сказано в статті, опублікованій в понеділок в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.
 

П'ять головних правил здоров'я

e-mail Друк PDF
Не хворiти i бути здоровим - не те саме. Так вважає Геннадiй Апанасенко, професор, завiдувач кафедри спортивної медицини i саналогiї Київської медичної академiї пiслядипломної освiти iменi Шупика, автор п'яти винаходiв i понад 300 наукових i науково-популярних праць про здоров'я. Власне, а що таке здорова людина?
 

Принципи та їхнє використання у спортивному тренуванні

e-mail Друк PDF
Справа – в принципі
Стрімкий розвиток спорту, особливо в останнє десятиліття, вимагає якісно нового підходу до організації підготовки спортсменів. Як відзначалося у попередньому номері журналу, важливу роль у раціональній побудові тренувального процесу відіграє знання загальних правил, принципів організації і здійснення підготовки спортсменів різної кваліфікації, закономірностей адаптації організму до фізичних навантажень, а також питання керування і контролю.
Останнє оновлення ( Неділя, 27 березня 2011, 00:46 )
 
Сторінка 1 з 2
статистика
© 2017 Дзюдо-Центр. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Designed by JoomlArt.com. Powered by Joomla