• НОВИНИ
  • Визначили кращих дзюдоїстів області

Визначили кращих дзюдоїстів області

Обласні спортивні ігри з дзюдо відбулися у Кропивницькому 21 жовтня. Змагання проводилися у комплексній ДЮСШ №3 та зібрали 154 учасника. 

Визначення чемпіонів області проводилося у двох вікових групах серед юнаків і дівчат 2001-2003 р.н., 2004-2005 р.н.
Кращі борці за підсумками змагань будуть відібрані для участі у чемпіонаті України, що відбудеться 7-9 листопада в Житомирі.

2017 10 21 3

Переможці та призери обласних спортивних ігор

Юнаки 2001-2003 р.н.
46 кг
І – Дронь Артем (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Мартинюк Олександр (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІІ – Дринкін Юрій (Смоліне «Ніка»);
ІІІ – Тацієнко Богдан (Голованівська районна ДЮСШ);
50 кг
І – Кулик Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІ – Коваль Богдан (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Панін Павло (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Тригорло Сергій (Кропивницький «Ніка»);
55 кг
І – Іванець Роман (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Зирянов Ігор (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІІ – Ткаченко Михайло (Компаніївська ДЮСШ);
ІІІ – Дуюінін Станіслав (Кіровоградська районна ДЮСШ «Колос»);
60 кг
І – Желєзнов Артем (Світловодська КДЮСШ);
ІІ – Бришан Ярослав (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Майборода Валерій (Смоліне «Ніка»);
ІІІ – Ахмедов Рафік (Кропивницький КДЮСШ №3);
66 кг
І – Середенко Ілля (Світловодська КДЮСШ);
ІІ – Євдокимов Мирослав (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Кочерженко Олександр (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Кушнерьов Ілля (Кропивницький «Ніка»);
73 кг
І – Білінський Максим (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІ – Кожем’якін Ярослав (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІІ – Медведєв Владислав (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Мартиненко Степан (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
81 кг
І – Козловський Іван (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІ – Кравченко Владислав (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Клименко Антон (Компаніївська ДЮСШ);
ІІІ – Савчук Владислав (Голованівська районна ДЮСШ);
+81 кг
І – Твердоступ Нікіта (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІ – Дудар Владислав (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Касаткін Ілля (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІІ – Кирилов Дмитро (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
2017 10 21 42017 10 21 2

Дівчата 2001-2003 р.н.
57 кг
І – Павлова Вероніка Владислав (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Кухалішвілі Софія Владислав (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Швець Олександра (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Оганесян Вероніка (Кіровоградська районна ДЮСШ «Колос»);
63 кг
І – Зборошенко Діана (Олександрівка «Ніка»);
ІІ – Синєок Тетяна (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Некрутенко Ельнара (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Дубина Крістіна (Кропивницький «Ніка»);
+63 кг
І – Сагайдак Марина (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІ – Кобкіна Дар’я (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
2017 10 21 1

Юнаки 2004-2005 р.н.
30 кг
І – Волошко Володимир (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
ІІ – Волошко Артур (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Романяк Павло (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Котляр Михайло (Кропивницький КДЮСШ №3);
34 кг
І – Шведенко Ілля (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Стародубцев Дмитро (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Карапетян Давид (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Решетняк Максим (Олександрівка «Ніка»);
38 кг
І – Бережний Ярослав (Світловодська КДЮСШ);
ІІ – Наджафов Закір Давид (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Свид Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Качено Юрій (Світловодька КДЮСШ);
42 кг
І – Тащенко Михайло (Смоліне «Ніка»);
ІІ – Зленко Єгор (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Савенко Владислав (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Колісніченко Ігор (Смоліне «Ніка»);
46 кг
І – Рибін Станіслав (Світловодська КДЮСШ);
ІІ – Нєльзєв Тарас Михайло (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Атамась Данило (Олександрівка «Ніка»);
ІІІ – Єфімов Вадим (Кропивницький «Ніка»);
50 кг
І – Гаращенко Володимир (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Капінус Роман (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІІ – Тимчук Олександр (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Пташник Михайло (Голованівська районна ДЮСШ);
55 кг
І – Данілов Костянтин (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІ – Терленко Максим (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Мохур Максим (Олександрівка «Ніка»);
ІІІ – Безязиченко Анатолій (Кропивницький КДЮСШ №3);
60 кг
І – Санжара Єгор (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Ремінний Дмитро (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Святченко Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Тарахтій Ярослав (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
66 кг
І – Вербовський Віктор (Смоліне «Ніка»);
ІІ – Сібаба Олександр (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІІ – Романенко Данило (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІІ – Токарєв Олексій (Кропивницький КДЮСШ №3);
+66 кг
І – Хуторянін Богдан (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Болюк Руслан (Олександрівка «Ніка»);
2017 10 21 5

Дівчата 2004-2005 р.н.
36 кг
І – Моргунова Дар’я (Смоліне «Ніка»);
ІІ – Нестерчук Анастасія (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Мілякова Марина (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІІ – Маляренко Марина Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
40 кг
І – Дмуховська Анастасія (Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІ – Красюк Анастасія (Олександрійська ДЮСШ «Колос»);
ІІІ – Петрова Діана (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
44 кг
І – Нагорянська Ірина (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
ІІ – Слуцька Марина (Смоліне «Ніка»);
ІІІ – Димура Анна Дмитро (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Ілющенко Христина (Мала Виска ДЮЦ «Вись»);
48 кг
І – Ахапкіна Дарина (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІ – Тимчук Єлізавета (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Брезгалова Єлізавета (Кропивницький КДЮСШ №3);
ІІІ – Амірова Вікторія (Кіровоградська районна ДЮСШ «Колос»);
+57 кг
І – Федірко Еліна (Кропивницький «Ніка»);
ІІ – Мукан Ганна (Голованівська районна ДЮСШ);
ІІІ – Соломено Валерія (Кропивницький «Ніка»);
ІІІ – Щербань Оксана (Голованівська районна ДЮСШ);

 

E-mail