• НОВИНИ
  • Вітаємо на сайті Федерації дзюдо Кропивницького

Вітаємо на сайті Федерації дзюдо Кропивницького

 Шановні спортсмени, прихильники дзюдо, читачі сайту «Дзюдо-Центр». З 4 листопада сайт змінив свій формат.

З офіційного інформаційного інтернет-ресурсу Федерації дзюдо та самбо Кіровоградської області він став офіційним сайтом Федерації дзюдо міста Кропивницький.

Відповідно переважна більшість новин на ньому буде присвячена діяльності міської федерації. Виступи дзюдоїстів нашої області такожвисвітлюватиметься, але в окремій рубриці - поряд із новинами України та світу.
Федерацію дзюдо міста Кропивницький очолив амбітний голова, вихованець місцевої борцівської школи, володар першого дану Артем Сергійович Ільєнко. Він і нині продовжує активну спортивну кар’єру, виступаючи серед ветеранів вікової категорії 30-35 років. Нинішнього року став бронзовим призером чемпіонату Європи серед ветеранів у Загребі (Хорватія).
IMG 20171104 105334Разом із собою голова привів до керівництва міської федерації свою команду, з якою планує реалізовувати амбітні плани з розвитку дзюдо у нашому обласному центрі. Про них ми оперативно інформуватимемо всіх читачів нашого сайту.
Сподіваємося, наш ресурс і надалі слугуватиме дзюдоїстам, тренерам, журналістам, всім хто цікавиться цим японським бойовим мистецтвом. Він і надалі інформуватиме про останні події у світі, Україні, Кіровоградщині та Кропивницькому, сприятиме подальшій популяризації дзюдо.
Будьте з нами!

E-mail

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua