• НОВИНИ
  • Заохочення від голови міської федерації

Заохочення від голови міської федерації

Кращі борці Кропивницького отримуватимуть матеріальні заохочення за успішні виступи на офіційних національних і міжнародних змаганнях.

Про це 2 грудня під час проведення Відкритого командного чемпіонату Кропивницького з дзюдо повідомив голова міської організації Артем Ільєнко.

«З наступного року ми хочемо запустити проект мотивації - будемо щорічно відзначати кращих тренерів і спортсменів Федерації дзюдо Кропивницького за результатами виступів на чемпіонатах, кубках України, міжнародних змаганнях. Це слугуватиме додатковим стимулом показувати високі результати. За успішні виступи нараховуватимуться бали, а потім ці бали переводитимуться у матеріальне нагородження чи даруватимемо нашим лідерам екіпіровку», - сказав він.

Пі час відкриття турніру Артем Ільєнко вручив грошові винагороди призеркам чемпіонату України з дзюдо (U-17) Ельнарі Некрутенко. Призеркам чемпіонату України U-16 Вероніці Павловій і Вікторії Сокуренко та їхнім наставникам - Валерію Ханцевичу та Роману Зієрову. Ще раніше,в листопаді місяці, під час семінару в СК «Барс» керівник міської федерації вручив грошові винагороди Вадиму Велкову – чемпіону України U-18, який посів 7 місце на Чемпіонаті Європи та Чемпіонаті світу та його осбистому тренеру Сергію Нечмоні.
2017 12 02 nagor2017 12 02 nagor2

E-mail

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua