• НОВИНИ
  • Чемпіонат «Ніки» визначив кращих

Чемпіонат «Ніки» визначив кращих

25 березня у Кропивницькому проводився Відкритий чемпіонат обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» з дзюдо. 

Змагання, що проводилися серед юнаків і дівчат 2007-2008 р.н., зібрали 182 борця п’яти областей – Кіровоградської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської та Черкаської. 

На відкритті змагань у спортивному клубі «Зірочка» учасників привітав президент федерації дзюдо міста Кропивницького Артем Ільєнко, який вручив нові комплекти кімоно спортсменам-ветеранам, які найближчими вихідними візьмуть участь у ветеранському чемпіонаті України з дзюдо в Дніпрі.

У неофіційному командному заліку найбільше нагород здобули дзюдоїсти обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» з Кропивницького (32 медалі), Смоліно (6) та Олександрівки (5). Другими стали борці спортивного клубу «Слобожанець» - 11. Треті за кількістю нагород – спортсмени комплексної ДЮСШ №3 міської ради Кропивницького - 8.

IMG 0867 5IMG 0867 6IMG 0867 8IMG 0867 7IMG 0867

Переможці та призери

Юнаки 2008 р.н.
23 кг
І – Тарабан Максим (Горішні Плавні);
ІІ – Зотя Іван (Горішні Плавні);
ІІІ – Шмарко Сергій («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Семіков Гліб («Ніка» Кропивницький);
25 кг
І – Дідушок Данило («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Пантелєєв Дмитро (Кременчук);
ІІІ – Воробйов Дмитро (КДЮСШ №3 Кропивницький);
27 кг
І – Агєєв Арсеній (Харків);
ІІ – Ткаченко Іван (Харків);
ІІІ – Стець Кирило (Мала Виска);
ІІІ – Букша Артем (Горішні Плавні);
29 кг
І – Гейдаров Хозар (Харків);
ІІ – Циганков Валерій («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Кривоносов Клим (КДЮСШ №3 Кропивницький);
ІІІ – Кравчук Ростислав (Мала Виска);
32 кг
І – Наугольний Ярослав (Харків);
ІІ – Горбатенко Кирило («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Головін Павло («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Чигорка Андрій (Горішні Плавні);
35 кг
І – Коломієць Ярослав («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Прокопенко Максим («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Кузовніков В’ячеслав («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Федченко Олег («Ніка» Смоліне);
38 кг
І – Задніпрянець Іван (Світловодськ);
ІІ – Солом’яний Микита (Кам’янка);
ІІІ – Черниш Артем («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – гонта Руслан (Харків);
42 кг
І – Скала Євген (Харків);
ІІ – Бурман Дмитро («Ніка» Смоліне);
ІІІ – Кузубов Артем (Олександрія);
ІІІ – Хорошко Олександр («Ніка» Кропивницький);
46 кг
І – Шевченко Данило («Ніка» Смоліне);
ІІ – Лапа Ігор («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Годунко Олександр («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Поліщук Максим («Ніка» Кропивницький);
+46 кг
І – Рожнов Максим («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Ляшенко Ярослав («Ніка» Смоліне);
ІІІ – Жалінський Олександр («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Колайко Данило (Кременчук).

IMG 0867 2

Юнаки 2007 р.н.
27 кг
І – Кострикін Ростислав (Харків);
ІІ – Мірошник Сергій (КДЮСШ №3 Кропивницький);
30 кг
І – Саричев Владислав (Харків);
ІІ – Масалітін Павло (Харків);
ІІІ – Турчак Володимир («Ніка» Смоліне);
ІІІ – Семьонов Арсен («Ніка» Кропивницький);
34 кг
І – Новак Віктор (КДЮСШ №3 Кропивницький);
ІІ – Тарасов Максим (Горішні Плавні);
ІІІ – Шевченко Владислав (Кременчук);
ІІІ – Зеленський Георгій (Харків);

IMG 086838 кг
І – Левін Ігор (Кривий Ріг);
ІІ – Ющенко Іван («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Солонченко Назар («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Авєрін Данило («Ніка» Кропивницький);
42 кг
І – Смінченко Назар («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Лисенко Владислав (Мала Виска);
ІІІ – Палєхов Максим («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Рудий Назар («Ніка» Кропивницький);
46 кг
І – Рудченко Володимир («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Гаморя Богдан («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Гортіков Вадим (Кременчук);
ІІІ – Манілов Володимир (Кременчук);
50 кг
І – Стеблина Ярослав («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Стеблина Ігор (КДЮСШ №3 Кропивницький);
55 кг
І – Іванов Максим («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Комаха Віталій («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Ружинський Віталій («Ніка» Олександрівка);
ІІІ – Макаренко Микита (Горішні Плавні);
+55 кг
І – Плахтій Дмитро («Ніка» Смоліне);
ІІ – Берегуленко Михайло (КДЮСШ №3 Кропивницький);

IMG 0867 3

Дівчата 2007-2008 р.н.
29 кг
І – Зазірна Діана («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Тумко Поліна (Горішні Плавні);
ІІІ – Кушніренко Аня (Горішні Плавні);
ІІІ – Огурцова Софія (горішні Плавні);
32 кг
І – Ігнатьєва Софія («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Паламарчук Софія («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Кваша Світлана («Ніка» Олександрівка);
ІІІ – Павленко Євгенія (Горішні Плавні);
36 кг
І – Андрухів Андріана (Харків);
ІІ – Бардіж Яна (Кам’янка);
ІІІ – Кваша Настя («Ніка» Олександрівка);
ІІІ – Шудря Настя (Горішні Плавні);
40 кг
І – Ложечник Олександра (КДЮСШ №3 Кропивницький);
ІІ – Костіна Вероніка (Смоліне);
ІІІ – Чуприна Олександра («Ніка» Кропивницький);
44 кг
І – Чуйко Дар’я («Ніка» Кропивницький);
ІІ – Притиченко Мирослава («Ніка» Кропивницький);
ІІІ – Румянцева Ліза («Ніка» Олександрівка);
48 кг
І – Пастушенко Валерія («Ніка» Смоліне);
ІІ – Ботез Аліса («Ніка» Кропивницький);
+48 кг
І – Арманова Ліза (Мала Виска);
ІІ – Фуркало Валентина («Ніка» Олександрівка)/

IMG 0867 1IMG 0867 4

E-mail