• НОВИНИ
  • Визначили кращих дзюдоїстів області 2005-2006 р.н.

Визначили кращих дзюдоїстів області 2005-2006 р.н.


10 листопада в комплексній ДЮСШ № 3 Міської ради міста Кропивницького відбулися обласні спортивні ігри з боротьби дзюдо серед юнаків і дівчат 2005-2006 років народження.

За нагороди змагань вели боротьбу 107 атлетів з Кропивницького, Смоліно, Голованівська, Компаніївки, Малої Виски, Олександрівки, Олександрії та Долинської.
Федерацію дзюдо Кропивницького представляли борці обласної комплексної ДЮСШ "Ніка", які здобули левову частку призових місць - 21 та комплексної ДЮСШ №3 в активі яких три медалі.

2018 11 10 j1

Переможці та призери обласних спортивних ігор

Дічата 2005-2006 р.н.
32 кг
І – Сапожкова Дар’я (Голованівськ);
ІІ – Товстих Вікторія (Голованівськ);
36 кг
І - Смазчук Роксолана (Голованівськ);
ІІ – Нестерчук Анастасія («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Кваша Світлана («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Ігнатьєва Софія («Ніка», Кропивницький);
40 кг
І – Кваша Анастасія («Ніка», Олександрівка);
ІІ – Наточій Юлія («Ніка», Смоліне);
ІІІ – Рябкова Лідія (Голованівськ);
ІІІ – Недера Юлія (Долинська);
44 кг
І – Маляренко Марія (Голованівськ);
ІІ – Похила Катерина (Мала Виска);
ІІІ – Моргунова Дар’я («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Бондарчук Яна (Долинська);
48 кг
І – Петрова Діана («Ніка», Смоліне);
ІІ – Румянцева Єлізавета («Ніка», Олександрівка);
52 кг
І – Ахапкіна Дарина (Голованівськ);
ІІ – Тиманівська Віра (Голованівськ);
ІІІ – Лозова Ярослава (Голованівськ);
ІІІ – Димура Анна (Голованівськ);
57 кг
І – Тимчук Єлізавета («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Фуркало Валентина («Ніка», Олександрівка);
+57 кг
І – Нагорянська Ірина (Мала Виска);
ІІ – Величко Діана (Долинська);
ІІІ – Соломенко Валерія («Ніка», Кропивницький);

Юнаки 2005-2006 р.н.
34 кг
І – Романяк Павло (Мала Виска);
ІІ – Волошко Володимир (Мала Виска);
ІІІ – Гридньов Анатолій («Ніка», Олександрівка);
ІІІ – Березовський Єгор («Ніка», Кропивницький);
38 кг
І – Карапетян Давид («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Войченко Ігор (Голованівськ);
ІІІ – Крикун Євгеній (КДЮСШ №3, Кропивницький);
ІІІ – Паршегуба Роман (Голованівськ); 
42 кг
І – Стародубцев Дмитро («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Моргунов Віктор («Ніка», Смоліне);
ІІІ – Ющенко Іван («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Шевчук Богдан («Ніка», Кропивницький);;

46 кг
І – Мергеньян Даніель («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Хорошайлов Михайло («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Коваленко Владислав (Мала Виска);
ІІІ – Романенко Максим (Голованівськ);
50 кг
І – Тащенко Михайло (Смоліне, Кропивницький);
ІІ – Горбатенко Данило («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Рудченко Володимир («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Майдебура Дмитро (Голованівськ);
55 кг
І – Тимошенко Владлен («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Лоскутов Ігор («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Логвін Денис (Олександрія);
ІІІ – Атамась Данило («Ніка», Олександрівка);
60 кг
І – Нельзєв Тарас («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Тригорло Артем («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Дяченко Микита («Ніка», Олександрівка);
ІІІ – Терновський Тарас (Олександрія);
66 кг
І – Терленко Максим («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Мосін Олександр («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Безязиченко Анатолій (КДЮСШ №3, Кропивницький);
ІІІ – Мохур Максим («Ніка», Олександрівка);
+66 кг
І – Свяченко Дмитро (Голованівськ);
ІІ – Романенко Данило (КДЮСШ №3, Кропивницький);

2018 11 10 j22018 11 10 j5

E-mail