НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

У Голованівську відбулися обласні спортивні ігри з дзюдо

16-17 березня у Голованівську проходили обласні спортивні ігри з дзюдо серед міст та районів поміж юнаків та дівчат 1998-1999 р.н., 2000-2001 р.н.  У змаганнях взяли участь 201 спортсмен з 9 команд.  Протягом турніру юнаки 1998-99 років народження розігрували нагороди у 9 вагових категоріях, а дівчата – в семи. У меншій віковій групі 2000-2001 років народження хлопці визначали кращих у 10 вагах, а дівчата – восьми.
Лідером командного заліку міст стали дзюдоїсти обласного центру, яким і не було кому скласти конкуренцію, оскільки за браком коштів на голованівському татамі не виступали команди Світловодська та Олександрії.
А от серед районів не було рівних борцям місцевої спортивної школи  - Голованівської районної ДЮСШ, представники якої тріумфували у 17 вагових категоріях. Перемога у п’яти вагових категоріях вивела на друге командне місце дзюдоїстів Маловсиківського району. Бронзовим призером командного заліку стали спортсмени Кіровоградського району.

Переможці та призери обласних спортивних ігор з дзюдо серед міст та районів


Юнаки 2000-2001рр.н.


34 кг
І місце – Майніч Олег (м. Голованівськ)
ІІ місце – Левендюк Антон
ІІІ місце – Григоренко Ярослав
ІІІ місце – Долінко Олександр

38 кг
І місце – Цимбал Данило (м. Голованівськ)
ІІ місце – Анісімов Данило
ІІІ місце – Гаєвський Микола
ІІІ місце – Пташкін Володимир

42 кг
І місце – Білінський Максим (м. Кіровоград, ДЮСШ №3)
ІІ місце – Чистальов Станіслав
ІІІ місце –Красовський Роман
ІІІ місце – Плотніков Владислав

46 кг
І місце – Шевельов Артем (м. Кіровоград, ОКДЮСШ "Ніка")
ІІ місце – Шевчук Ярослав
ІІІ місце – Паламарчук Владислав
ІІІ місце – Калінка Євген

50 кг
І місце – Бігун Ростислав (м. Кіровоград, ОКДЮСШ "Ніка")
ІІ місце – Савчук Владислав
ІІІ місце – Каневський Богдан
ІІІ місце – Тунік Ярослав

55 кг
І місце – Косіванов Владислав (м. Кіровоград, ОКДЮСШ "Ніка")
ІІ місце – Корецький Георгій
ІІІ місце – Яремчук Артур
ІІІ місце – Мамалига Андрій

60 кг
І місце – Ковбасюк Сергій (м. Голованівськ)
ІІ місце – Жученко Олександр
ІІІ місце - Пахалюк Дмитро
ІІІ місце – Йонік Андрій

66 кг
І місце – Дідоренко Олег (м. Голованівськ)
ІІ місце – Журавльов Давид
ІІІ місце – Нікітенко Дмитро
ІІІ місце – Ковтун Ярослав

73 кг
І місце – Велков Вадим (м. Кіровоград, ОКДЮСШ "Ніка")
ІІ місце – Фаєвич Артем

+73 кг
І місце – Дудар Владислав (м. Голованівськ)
ІІ місце – Потьомкін Микола

Дівчата 2000-2001рр.н.

32 кг
І місце - Красовська Ліна (м. Мала Виска)
ІІ місце – Кошева Марія
ІІІ місце – Поліщук Юлія
ІІІ місце – Хищенко Ліна

36 кг
І місце – Кошева Ліна (м. Голованівськ)
ІІ місце - Гателюк Каріна

40 кг
І місце – Мараховська Анастасія (м. Голованівськ)
ІІ місце – Перебійніс Аліна

44 кг
І місце – Рибачук Маша (м. Голованівськ)
ІІ місце – Ткаченко Анастасія
ІІІ місце – Каракай Яна

48 кг
І місце – Пурчел Юлія (смт. Добровеличківка)
ІІ місце – Пензова Алла
ІІІ місце – Зінькевич Анастасія

52 кг
І місце – Сагайдак Марина (м. Мала Виска)
ІІ місце – Асауленко Анастасія

57 кг
І місце – Патриман Марина (м. Кіровоград, ОКДЮСШ "Ніка")
ІІ місце – Пташкіна Вікторія
ІІІ місце – Маркітан Нінель
ІІІ місце - Замша Аліна

+63 кг
І місце – Єриненко Тетяна (м. Кіровоград, ОКДЮСШ "Ніка")





Юнаки 1998-1999рр.н.

38 кг
І місце – Лозінський Володимир (м. Голованівськ)
ІІ місце – Зінченко Іван
ІІІ місце – Макаренко Денис

42 кг
І місце – Горенчук Гордій (м. Голованівськ)
ІІ місце – Іванов Євген
ІІІ місце – Свідовський Віталій

46 кг
І місце – Болілий Олександр (м. Кіровоград, ОКДЮСШ "Ніка")
ІІ місце – Федорчук Олександр
ІІІ місце – Топчій Владислав
ІІІ місце – Жабокрицький Юрій

50 кг
І місце – Шевченко Олександр (м. Мала Виска)
ІІ місце – Шевченко Олексій
ІІІ місце – Білінський Владислав
ІІІ місце – Скрипник Ілля

55 кг

І місце – Дзюба Віктор (м. Голованівськ)
ІІ місце – Азадов Руслан
ІІІ місце – Бліндер Владислав
ІІІ місце – Балашов Владислав

60 кг
І місце – Шаповалов Артем (м. Кіровоград, ОКДЮСШ "Ніка")
ІІ місце – Венедюк Богдан
ІІІ місце – Довгенко Сергій
ІІІ місце – Письменний Станіслав

66 кг
І місце – Крижановський Владислав (м. Голованівськ)
ІІ місце – Шаповалов Ігор
ІІІ місце – Веснявцев Сергій
ІІІ місце – Середа Ростислав

73 кг
І місце – Пістол В’ячеслав (м. Кіровоград, ОКДЮСШ "Ніка")
ІІ місце – Вдовиченко Вадим
ІІІ місце – Орисік Антон
ІІІ місце – Міняйло Олег

+73 кг
І місце – Мирошніченко Володимир (м. Голованівськ)
ІІ місце – Павлушенко Роман

Дівчата 1998-1999рр.н.

40 кг
І місце – Свиридова Марина (смт. Смоліно)
ІІ місце – Усік Анастасія (м. Мала Виска)

44 кг
І місце – Починок Оксана (м. Голованівськ)
ІІ місце – Каракай Анастасія

48 кг
І місце – Капустян Ганна (м. Голованівськ)
ІІ місце – Кушнірова Аліса
ІІІ місце - Хащевацька Єлизавета
ІІІ місце – Файзієва Регіна

52 кг
І місце – Корнета Тетяна (Кіровоградський район)
ІІ місце - Нікімова Анна

57 кг
І місце – Корбу Аліна (м. Мала Виска)
ІІ місце – Дідоренко Юлія
ІІІ місце - Перегінець Тоня

63 кг
І місце – Охрімович Леонора (м. Голованівськ)
ІІ місце – Горова Вікторія

+63 кг
І місце – Охрімович Лариса (м. Голованівськ)
ІІ місце – Погорєлова Діана
ІІІ місце – Полонець Альона




Євген Савранський