Home НОВИНИ НОВИНИ УКРАЇНИ

На Кубку Європи в Бухаресті українці виграли п`ять нагород

e-mail Друк PDF

Українка Галина Тарасова стала переможницею чергового етапу відкритого Кубка Європи з дзюдо, який у неділю завершився в Бухаресті (Румунія).

Українська дзюдоїстка Кіндзерська змінила громадянство на азербайджанське

Азербайджанська федерація дзюдо повідомила, що склад її жіночої збірної поповнила українка Ірина Кіндзерська, яка виступає у ваговій категорії понад 78 кг.

Українські дзюдоїсти тріумфували на чемпіонаті Європи

768570 w 800Збірна України з дзюдо своїм тріумфальним виступом на чемпіонаті Європи у Варшаві побила національний рекорд за кількістю нагород.

Збірна України програла бронзовий фінал, але отримала медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо

CE-Azerb-UkraineЧоловіча збірна України з дзюдо завоювала бронзу на чемпіонаті Європи-2017 Варшаві, незважаючи на те, що програла поєдинок за третє місце команді Азербайджану.

Дар’я Білодід та Георгій Зантарая - чемпіони Європи з дзюдо!

29-річний Георгій Зантарая та 16-річна Дарія Білодід стали чемпіонами Європи 2017 року з дзюдо, першість з якого у четвер, 20 квітня, розпочалася у столиці Польщі - Варшаві.

Романа Насірова обрано президентом Федерації дзюдо України

17 квітня в Києві відбулася звітно-виборна Конференція Федерації дзюдо України. Від 25 обласних центрів України в роботі взяли участь 23 делегати.

Три Кубка Європи - три золотих медалі

Відразу три міжнародних події - два відкритих Континентальних Кубки (серед чоловіків в Катовіце і серед жінок в Празі) і Кубок Європи серед кадетів пройшли останніми вихідними. Українські спортсмени відзначилися на всіх трьох турнірах.

Ірина Кіндзерська - переможець турніру Гран Прі в Дюссельдорфі

Ірина Кіндзерська відкрила рахунок золотим медалям українських дзюдоїстів на турнірах під егідою EJU і IJF в новому сезоні, перемігши на турнірі серії Гран Прі в німецькому Дюссельдорфі.

Українські дзюдоїсти завоювали три нагороди на континентальних Кубках

Три медалі - дві срібні та одну бронзову завоювали українські дзюдоїсти на відкритих Континент Кубках, що завершилися у неділю в Болгарії та Португалії.