інтерв’ю

Сергій Нечмоня: «Вадим Велков зробив черговий крок уперед»

Старший тренер області з дзюдо, особистий тренер Вадима Велкова Сергій Нечмоня прокоментував виступ свого підопічного на молодіжному чемпіонаті України, де той став бронзовим призером.

Артем Ільєнко: «На перемогу має працювати вся команда»

Голова Федерації дзюдо Кропивницького Артем Ільєнко прокоментував проведений в обласному центрі Всеукраїнський командний турнір «Кубок федерації дзюдо Кропивницького».

Вадим Велков: «В мене стало більше впевненості»

Днями Вадим Велков здобув свою першу нагороду європейського рівня серед дзюдоїстів юніорського віку, ставши бронзовим призером етапу Кубку Європи у румунському місті Клуж-Напока.

Діана Зборошенко: “Півхвилини відділили від титулу чемпіонки України»

Срібна призерка Чемпіонату України серед юніорок до 21 року у вазі до 63 кг, вихованка обласної комплексної ДЮСШ «Ніка», майстер спорту Діана Зборошенко поділилася враженнями після здобутої нагороди.

Вадим Велков: «Моя задача - пройти відбір на Чемпіонат Європи та світу»

Борець обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Вадим Велков кілька днів тому третій рік поспіль виграв Чемпіонат України з дзюдо. Йому підкорився п’єдестал серед юніорів до 21 року. Про свій шлях до чергового тріумфу, подальші плани від розповів «Дзюдо-Центру».

Артем Ільєнко: «Цим турніром ми хочемо часточку Японії перенести в наше місто»

Голова федерації дзюдо Кропивницького Артем Ільєнко прокоментував мету проведення Відкритого командного чемпіонату міста з дзюдо та свої очікування від нього.

Артем Ільєнко: «Хочу, щоб дзюдо у Кропивницькому активно розвивалося»

Голова федерації дзюдо Кропивницького Артем Ільєнко розповів про свої кроки на чолі міської федерації та мету проведення семінару з дзюдо у СК «Барс».

Вадим Велков: «Коли стояв на п’єдесталі Кубку Європи - було відчуття гордості»

Дзюдоїст ОК ДЮСШ «Ніка» з Кропивницького Вадим Велков прокоментував свій медальний виступ на Кубку Європи у словенському місті Копер.

Сергій Нечмоня: "Сьоме місце на чемпіонаті світу відповідає рівню майстерності Вадима"

Наставник Вадима Велкова Сергій Нечмоня прокоментував виступ свого підопічного на юнацькому чемпіонаті світу у Чилі.

Діана Зборошенко: «Я не хочу показувати свій страх. Головне вийти – і боротися»

Нещодавно дзюдоїста з Олександрівки, вихованка обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Діана Зборошенко стала бронзовою призеркою чемпіонату України серед юніорок до 21 року. Про свій шлях до нагороди, підготовку до своєї дебютної участі на етапі Кубку Європи U-19, вона розповіла «Дзюдо-Центру».