• СТАТТІ
  • Інтерв'ю
  • Андрій Табалов: «Наш традиційний турнір змінив назву, але не статус»

Андрій Табалов: «Наш традиційний турнір змінив назву, але не статус»

TabalovA-Iturnir

Президент обласної федерації дзюдо Андрій Табалов прокоментував проведення І відкритого всеукраїнського турніру з дзюдо серед юнаків, присвяченого Дню військового розвідника.

- Десять років поспіль ми проводили традиційний турнір на призи олімпійського чемпіона Сергія Новікова. З 2016 року він змінив назву, але не статус. З огляду на те, що в нашому місті базується третій полк спецпризначення, який брав донецький аеропорт, героїчно його утримував, який боронив і досі боронить нашу країну в зоні АТО, ми вирішили присвятити наш всеукраїнський турнір саме Дню розвідника, що відзначається напередодні. На нього ми запросили керівництво третього полку спецпризначення. Важливо, щоб наша молодь рівнялася на цих військових, наших героїв. А взагалі турнір як завжди проходить на високому рівні, з великою кількістю учасників. Цього року їх зібралося понад 350. Це борці, які серйозно займаються дзюдо. Тому ми дуже задоволені, будемо продовжувати цю роботу стільки, скільки вистачить сил.

- На турнір Ви запросили і нашого олімпійця Кеджау Ньябалі...

- Так, це наш спеціальний гість. Він був учасником Олімпійських ігор 2016 року у Ріо-де-Жанейро, отримав дуже серйозний і важливий досвід. Не здобув призове місце, але Кеджау ще молодий і в нього все попереду. Найголовніше – якщо ти програв, дещо відступити на крок назад, проаналізувати, переосмислити і знайти у собі сили рухатися вперед. Переконаний, він це зробить. Ми запросили Ньябалі, щоб він поспілкувався з юними борцями, передав їм свій досвід, надихнув молодих спортсменів, це дуже корисно. Сподіваюся серед них виростуть дзюдоїсти високого класу, які у майбутньому стануть учасниками Олімпійських ігор.

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua