Сергій Нечмоня: «Цей рік для нас був знаковим»

 

img 2016-12-10 2

Старший тренер області з дзюдо, директор обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Сергій Нечмоня розповів про заключні домашні старти в нинішньому році, що відбулися у Кропивницькому 10 грудня та підсумував результати виступів вихованців обласної федерації у 2016 році.

- На п’ятий за ліком Відкритий чемпіонат ОКДЮСШ «Ніка» з дзюдо приїхали наймолодші юнаки 2005-2008 років народження, тобто спортсменам, що боролися на татамі, було по 8-10 років. Діти, батьки могли самі переконатися у підготовленості дзюдоків, які взяли участь у турнірі. Вони вже можуть продемонструвати техніку високого як для них рівня. Дуже приємно, що на наші запрошення відгукуються друзі з Донецької, Полтавської областей, міста Києва, хоча і ранг змагань не має статус всеукраїнського, але географія, представництво - для чемпіонату спортивної школи доволі високий. Це каже про те, що наше юнацьке дзюдо дуже сильне, зацікавлює наших колег і вони знаходять можливість приїхати та поборотися у Кропивницькому.

- Дані старти закривають змагальний рік. Ви задоволені підсумками?

- Як директор ОКДЮСШ «Ніка» я частково задоволений. Цьогоріч вихованець спортивної школи, мій особистий підопічний Вадим Велков виграв два чемпіонати України, виконав норматив майстра спорту з дзюдо у достатньо юному 16-річному віці. Також він став срібним призером Чемпіонату України серед юніорів до 20 років. У нас є чотири призери чемпіонату України серед молодших юнаків і одна призерка Чемпіонату України серед молодших кадеток. Тобто цього року в нас достатньо велика кількість медалей. Вадим Велков є кандидатом до складу збірної України. Наступного року ми готуватимемося для участі у відбіркових змаганнях до Чемпіонату Європи, Європейського фестивалю, Чемпіонату світу серед юнаків. Також наступного року в нас будуть задіяні і молодші юнаки, вони візьмуть участь у багатьох стартах. Як старший тренер області з дзюдо я також хочу сказати, що рік для нас був знаковим. Кеджау Ньябалі - представник нашої обласної федерації вперше в історії був учасником Олімпійських ігор. Це наше спільне досягнення з містом Києвом. Ми неодноразового підставляли плече обом спортсменам, з якими працювали протягом всього олімпійського циклу – Кеджау Ньябалі та Дмитру Лучину. В нас були прекрасні відносини, вони неодноразово приїздили до нашого обласного центру, проводили майстер-класи для юних спортсменів. Думаю, їм теж було приємно представляти нашу Кіровоградську область, тому що наша робота була обопільно вигідною. Будемо готувати нових зірочок і сподіватимемося, що до Олімпіади 2024 року в нас буде свій вихованець федерації, учасник Олімпійських ігор.

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua