• СТАТТІ
  • Інтерв'ю
  • Діана Зборошенко: «Я не хочу показувати свій страх. Головне вийти – і боротися»

Діана Зборошенко: «Я не хочу показувати свій страх. Головне вийти – і боротися»

Zboroshenko-DianaНещодавно дзюдоїста з Олександрівки, вихованка обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Діана Зборошенко стала бронзовою призеркою чемпіонату України серед юніорок до 21 року.  Про свій шлях до нагороди, підготовку до своєї дебютної участі на етапі Кубку Європи U-19, вона розповіла «Дзюдо-Центру».

- Хто були твої суперниці на чемпіонаті України?
- Першу сутичку я провела з чемпіонкою України Анастасією Антіпіною. Я їй програла два ваза-арі. Боротьба мені далася дуже важко. Наступні поєдинки були втішними і давали мені можливість претендувати лише на третє місце. Під час другого виходу на татамі моєю суперницею була представниця Дніпра. Її я двічі кинула на ваза-арі та перемогла. Третю суперницю Сердюк я перемогла, взявши в партері на больовий прийом. Поєдинок за «бронзу» я завершила найшвидше – за три секунди підхватом кинула на іппон донеччанку Резнікову.

- Як оцінюєш свій виступ, задоволена ним?
- Та відверто ні. Я могла стати чемпіонкою, але травма і власні помилки не дозволили цього зробити. Мені треба працювати ще багато: важко було боротися через травму коліна, яка нагадувала про себе.

- Відчуваєш у собі потенціал стати чемпіонкою країни?
- Так, налаштування в мене бойове. Я палаю бажанням, дуже хочу бути чемпіонкою країни, але поки що не вдається.

- Сильно хвилювалася перед виходом на татамі?
- Ні, взагалі не хвилювалася. Я не хочу показувати свій страх. Головне вийти – і боротися.

- Як проходила твоя підготовка до чемпіонату?
- Вагу я не зганяла, більше тренувалася на татамі: багато відпрацьовувала кидки, удосконалювала свою техніку…

- Найближчими вихідними ти з Вадимом Велковим у чеському місті Тепліце виступатимеш на етапі Кубка Європи U-19. Завдяки чому ти отримала право представляти Україну на цих європейських змаганнях?
- До «бронзи» чемпіонату України U-21, я цьогоріч ставала срібною призеркою чемпіонату України U-18. Старший тренер області Сергій Миколайович Нечмоня сказав, що якщо я успішно відборюся в Луцьку - поїду на етап Кубка Європи до Чехії, спробую як воно боротися за кордоном.

- Є впевненість у собі показати в Тепліце майстерну боротьбу?
- Я налаштована максимально себе проявити. Мене і рідні підтримують, кажуть: «Ти все зможеш». У собі я впевнена, тренера добре до мене ставляться, налаштовують правильно. Це повинно мені допомогти.

- Бажаю вдало виступити на перших у кар’єрі міжнародних змаганнях за кордоном. Сподіваюся, ти порадуєш себе тренера, батьків і всіх, хто тебе підтримує.
- Дякую.

 

Євген Савранський

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua