• СТАТТІ
  • Інтерв'ю
  • Вадим Велков: «Коли стояв на п’єдесталі Кубку Європи - було відчуття гордості»

Вадим Велков: «Коли стояв на п’єдесталі Кубку Європи - було відчуття гордості»

Дзюдоїст ОК ДЮСШ «Ніка» з Кропивницького Вадим Велков прокоментував свій медальний виступ на Кубку Європи у словенському місті Копер.

20171104 111806- Ти вже не вперше брав участь у європейських змаганнях, але медалей не здобував. Як вдалося вибороти медаль на Кубку Європи?
- Для мене це був вже шостий Кубок Європи за останні два роки, відколи я вперше став чемпіоном України з дзюдо. П’ять попередніх спроб були невдалими: не вистачало досвіду, перегорав , десь завадили травми. Шоста участь у словенському місті Копер стала вдалою – виборов срібну медаль. Я провів три сутички, дві переміг і лише в фіналі поступився. Першу виграв у словенця – кинув за два рукава з коліна та провів утримання. В другій зустрічі теж здолав словенця – кинув його на спину зі стійки на оцінку ваза-арі. Потім ми ще з ним боролися в межах 30 секунд, я провів підсічку за яку не отримав оцінку, а згодом провів больовий прийом на руку і переміг. У фіналі боровся зі спортсменом із Азербайджана. На початку поєдинку я помилився – хотів зробити прийом, а суперник мене підловив і кинув, потім провів 10-секундне утримання, заробив друге ваза-арі. Я спробував відігратися, суперник отримав шидо, але мені не вистачило часу.
- Які були відчуття на п’єдесталі пошани, все-таки нарешті вдалося здобути медаль європейського ґатунку?
- Було відчуття гордості. Мені дуже хотілося привезти медаль із Європи. Нарешті вдалося підкорити європейський п’єдестал. Хотів дуже перемогти, почути український гімн, тому коли програв у фіналі, спочатку було прикро: засмучений сидів, чекав коли нас викличуть на нагородження і в такому настрої вийшов на п’єдестал. Але потім зрозумів, що є медаль, все-таки досяг високого результату, але є над чим працювати.

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua