• СТАТТІ
  • Інтерв'ю
  • Артем Ільєнко: «Цим турніром ми хочемо часточку Японії перенести в наше місто»

Артем Ільєнко: «Цим турніром ми хочемо часточку Японії перенести в наше місто»

10 08 55 5d2 img 1051
Голова федерації дзюдо Кропивницького Артем Ільєнко прокоментував мету проведення Відкритого командного чемпіонату міста з дзюдо та свої очікування від нього.

- Відкритий командний чемпіонат Кропивницького з дзюдо організований під егідою міської федерації дзюдо, яку я очолюю. Я хочу, що цей турнір став традиційним. Мета – розвиток, популяризація дзюдо в нашому місті, області та в цілому в Україні.

- Чому вирішили провести саме командний чемпіонат, адже для обласного центру – це новина, раніше його ніколи в Кропивницькому не проводили?

- Тому що їх насправді в Україні проводять не так вже і багато. Коли я був у Японії в Кодокані в інституті дзюдо, мені пощастило потрапити на відкритий чемпіонат перфектур. Він також побудований за командною системою. Японія – батьківщина дзюдо, тому цим турніром ми хочемо часточку Японії перенести в наше місто. Наш турнір відкритий, тому всі бажаючі могли взяти в ньому участь. На перший командний чемпіонат заявилося дев’ять збірних, а його географія охопила чотири області – Кіровоградську, Черкаську, Полтавську та Запорізьку. Це лише початок. Наш турнір ми зробимо традиційним і наступного року, впевнений, взяти в ньому участь захочуть куди більше дзюдоїстів. Я очікував побачити гарну, яскраву боротьбу і без травм. Вони виправдалися. В планах – внести командний чемпіонат Кропивницького в офіційний календар Федерації дзюдо України.

 

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua