Артем Ільєнко: «На перемогу має працювати вся команда»

Голова Федерації дзюдо Кропивницького Артем Ільєнко прокоментував проведений в обласному центрі Всеукраїнський командний турнір «Кубок федерації дзюдо Кропивницького».

- Всеукраїнський командний турнір «Кубок федерації дзюдо Кропивницького» було започатковано рік тому. Командні турніри особливо серед юнаків в Україні майже не проводяться, тому ми заповнили цю прогалину. Це зовсім інші емоції, налаштування борців, а головне – на перемогу має працювати вся команда. Індивідуальний успіх навіть кількох членів команди не гарантує перемогу. Із семи борців щонайменше чотири повинні виграти свої сутички.
У нашому обласному центрі такі турніри на моїй пам’яті раніше не проводилися. Приємно, що наш турнір вже має офіційний статус, він внесений до календаря Федерації дзюдо України. Я задоволений учасниками та загалом усіма командами, яких цього разу було вісім. До Кропивницького приїхали команди з Корсунь-Шевченківського, Києва, Кременчука. Окремою збірною була представлена команда Світловодська та Олександрії. Федерація дзюдо Кропивницького була представлена трьома збірними обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» та командою комплексної ДЮСШ №3. Через несприятливі погодні умови дві команди не змогли приїхати.
Як і минулого року на нашому татамі змагалися 11-12-річні дзюдоїсти, юнаки 2006-2007 років народження. Наймайстернішими стали вихованці столичної школи «Дзюдо майстер» тренера Шухрата Халматова, які виграли турнір, але високий рівень підготовленості показали і решта призерів, з чим я їх і вітаю.
Для багатьох учасників «Кубку федерації дзюдо Кропивницького» та Відкритої першості ОКДЮСШ «Ніка», яка відбулася того ж дня, дані змагання були заключними в нинішньому році. Хочу побажати всім спортсменам здоров’я та з новими силами у 2019-му році продовжити самовіддано тренуватися, ставити перед собою нові цілі та підкорювати нові спортивні вершини!

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua