• СТАТТІ
  • Інтерв'ю
  • Сергій Нечмоня: «На татамі ми віддаємо шану українським захисникам»

Сергій Нечмоня: «На татамі ми віддаємо шану українським захисникам»

Старший тренер області з дзюдо, президент обласної федерації дзюдо та самбо Сергій Нечмоня прокоментував проведений у Кропивницькому ІV-й Відкритий всеукраїнський турнір із дзюдо серед юнаків, присвячений Дню військової розвідки України.

2019 09 07 Nechmonya

- Четвертий рік ми організовуємо турнір, яким віддаємо шану нашим спецпризначенцям. З початком збройної агресії Росії, яка триває вже шостий рік поспіль, у нас з’явилися свої герої, хлопці з третього полку спецпризначення імені Святослава Хороброго, які героїчно проявили себе у найгарячіших точках Донбасу.

Лише супротив українських захисників, у тому числі спецпризначенців третього окремого полку, не дозволив ворогу просунутися далі. Багато наших дзюдоїстів стали на захист країни, служать і в третьому полку, інших підрозділах Збройних сил України. Вони й надалі продовжують захищати незалежність і територіальну цілісність України в зоні проведення Операції об’єднаних сил. 7 вересня відзначається День військової розвідки України, до якого мають безпосереднє відношення спецпризначенці з Кропивницького. Тому саме цій даті ми присвячуємо наш турнір. Коли ми його започатковували, завели традицію - запрошувати керівництво третього полку. Наші друзі завжди відгукуються, самі приїжджають, організовують виставки військової техніки, зброї. З урахуванням того, що ми проводимо турнір на початку навчального року, взяти участь у ньому відгукнулося багато юних дзюдоїстів. Приїхали представники 11 областей, 250 учасників. На наші змагання тренери своїх вихованців везуть із задоволенням.

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua