інтерв’ю

Сергій Нечмоня: «Ми - єдина область, яка проводить такі змагання»

Старший тренер області з дзюдо, президент обласної федерації дзюдо та самбо Сергій Нечмоня прокоментував проведений Відкритий командний кубок федерації дзюдо м. Кропивницький.

Сергій Нечмоня: «На татамі ми віддаємо шану українським захисникам»

Старший тренер області з дзюдо, президент обласної федерації дзюдо та самбо Сергій Нечмоня прокоментував проведений у Кропивницькому ІV-й Відкритий всеукраїнський турнір із дзюдо серед юнаків, присвячений Дню військової розвідки України.

Сергій Нечмоня: «Вадим Велков зробив черговий крок уперед»

Старший тренер області з дзюдо, особистий тренер Вадима Велкова Сергій Нечмоня прокоментував виступ свого підопічного на молодіжному чемпіонаті України, де той став бронзовим призером.

Артем Ільєнко: «На перемогу має працювати вся команда»

Голова Федерації дзюдо Кропивницького Артем Ільєнко прокоментував проведений в обласному центрі Всеукраїнський командний турнір «Кубок федерації дзюдо Кропивницького».

Вадим Велков: «В мене стало більше впевненості»

Днями Вадим Велков здобув свою першу нагороду європейського рівня серед дзюдоїстів юніорського віку, ставши бронзовим призером етапу Кубку Європи у румунському місті Клуж-Напока.

Діана Зборошенко: “Півхвилини відділили від титулу чемпіонки України»

Срібна призерка Чемпіонату України серед юніорок до 21 року у вазі до 63 кг, вихованка обласної комплексної ДЮСШ «Ніка», майстер спорту Діана Зборошенко поділилася враженнями після здобутої нагороди.

Вадим Велков: «Моя задача - пройти відбір на Чемпіонат Європи та світу»

Борець обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» Вадим Велков кілька днів тому третій рік поспіль виграв Чемпіонат України з дзюдо. Йому підкорився п’єдестал серед юніорів до 21 року. Про свій шлях до чергового тріумфу, подальші плани від розповів «Дзюдо-Центру».

Артем Ільєнко: «Цим турніром ми хочемо часточку Японії перенести в наше місто»

Голова федерації дзюдо Кропивницького Артем Ільєнко прокоментував мету проведення Відкритого командного чемпіонату міста з дзюдо та свої очікування від нього.

Артем Ільєнко: «Хочу, щоб дзюдо у Кропивницькому активно розвивалося»

Голова федерації дзюдо Кропивницького Артем Ільєнко розповів про свої кроки на чолі міської федерації та мету проведення семінару з дзюдо у СК «Барс».

Вадим Велков: «Коли стояв на п’єдесталі Кубку Європи - було відчуття гордості»

Дзюдоїст ОК ДЮСШ «Ніка» з Кропивницького Вадим Велков прокоментував свій медальний виступ на Кубку Європи у словенському місті Копер.

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua