Корисно знати

Як стимулювати жінку до занять спортом

Це питання цікавить дуже багатьох чоловіків: як молодих юнаків, так і тих , кому за 40. Насправді, представникам сильної статі найчастіше абсолютно незрозуміло, як дівчата можуть їсти «одну зелень», обмежувати себе у всякій смакоті, не втомлюючись обговорювати дієти, влаштовувати розвантажувальні дні, і при всьому цьому бути далеко не в найкращій фізичній формі.

Геній дзюдо - Дзігоро Кано

Довга ізоляція Країни вранішнього сонця, що була закрита від зовнішнього світу більш ніж на два століття політикою Сегуна Токугави, закінчилася 31 березня 1854 з підписанням Контракту Канагави. Колишній устрій швидко зруйнувався, коли ця острівна країна приготувалася зустрітися зі світом. Це був час незвичайних змін та великих випробувань, політичному і економічному належало докорінно трансформуватися за декілька десятиліть. Відразу на світанку новітньої ери в історії Японії, 28 жовтня 1860 року в Мікаге народився Дзігоро Кано.

Поради батькам дзюдоїста-початківця

На першому етапі занять батькам маленького дзюдока необхідно прослідкувати за тим, як дитина збирається на заняття. Для занять дзюдо необхідно мати спеціальний одяг дзюдогі (куртка, штани, пояс), на татамі займаються босоніж, але для пересування за межами татамі потрібні зоорі (zooris) - легкі капці («в’єтнамки»), необхідно мати носовичок та й невеличкий рушник може статися в пригоді.

Спорт і потенція

Звичайно, переважно сидячий спосіб життя і відсутність фізичних навантажень впливають на потенцію вельми негативно. Пов'язані з подібним способом життя: збільшення ваги, порушення кровообігу, неправильна робота серця, ламкість судин, слабкий імунітет і безліч інших негативних факторів ніяк не сприяють повноцінному інтимному життю. Більшості таких проблем саме спорт і допомагає позбутися, але за допомогою фізичних навантажень можна як покращити потенцію, так і погіршити ...

Їжа проти раку

Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала список продуктів, які протидіють онкологічним хворобам
Проаналізувавши вплив продуктів харчування на здоров'я людини, спеціалісти ВООЗ підібрали такий склад продуктів, які зміцнюють імунітет, підвищують тонус організму, допомагають перемогти стреси. А ще всі ці продукти об'єднує те, що вони здатні зупиняти ріст ракових клітин.

Холодна вода - "королева" здоров'я

Загартовування організму - це формування й удосконалення функціональних систем, спрямованих на підвищення імунітету організму, що в остаточному підсумку приводить до зниження "простудних" захворювань. Причому загартовування дітей дає подвійний позитивний результат - зниження їх захворюваності і підвищення корисної зайнятості батьків на виробництві, що має не тільки соціальне, але й істотне економічне значення. Можна без перебільшення сказати, що науково обґрунтовані методи загартовування є невичерпними джерелами збільшення здоров`я дітей різного віку.

Вчені з'ясували, що жирна їжа діє як наркотик

Жирна їжа стимулює вироблення в організмі хімічних речовин, які схожі за дією до наркотиків і "змушують" людину їсти більше, ніж потрібно для насичення, сказано в статті, опублікованій в понеділок в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

П'ять головних правил здоров'я

Не хворiти i бути здоровим - не те саме. Так вважає Геннадiй Апанасенко, професор, завiдувач кафедри спортивної медицини i саналогiї Київської медичної академiї пiслядипломної освiти iменi Шупика, автор п'яти винаходiв i понад 300 наукових i науково-популярних праць про здоров'я. Власне, а що таке здорова людина?

Принципи та їхнє використання у спортивному тренуванні

Справа – в принципі
Стрімкий розвиток спорту, особливо в останнє десятиліття, вимагає якісно нового підходу до організації підготовки спортсменів. Як відзначалося у попередньому номері журналу, важливу роль у раціональній побудові тренувального процесу відіграє знання загальних правил, принципів організації і здійснення підготовки спортсменів різної кваліфікації, закономірностей адаптації організму до фізичних навантажень, а також питання керування і контролю.
  • 1
  • 2

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua