Спорт і потенція

Звичайно, переважно сидячий спосіб життя і відсутність фізичних навантажень впливають на потенцію вельми негативно. Пов'язані з подібним способом життя: збільшення ваги, порушення кровообігу, неправильна робота серця, ламкість судин, слабкий імунітет і безліч інших негативних факторів ніяк не сприяють повноцінному інтимному життю. Більшості таких проблем саме спорт і допомагає позбутися, але за допомогою фізичних навантажень можна як покращити потенцію, так і погіршити ...

Коли спорт стає небезпечним для чоловічої потенції?

Де пролягає межа між спортом, що сприяє повноцінній близькості і спортом, що породжує сексуальні проблеми? Приблизно там, де втрачається почуття міри. Коли фізичні навантаження стають Навантаженнями (саме так, з великої літери), коли тонус і підтягнутий зовнішній вигляд перестають радувати, коли з'являється мрія про рекорди або «гори м'язів» і для виконання цієї мрії закуповуються анаболіки та інша «хімія» - тоді й починаються розлади потенції.

Пояснюється це просто. Внутрішні механізми, що відповідають за загальний і сексуальний тонус, запускаються регулярними і досить тривалими для зайнятого чоловіка фізичними навантаженнями. Для цього необхідно займатися спортом два-три рази на тиждень не менше години часу, або кожен день не менше п'ятнадцяти-двадцяти хвилин. Такі заняття сприяють нормалізації вироблення тестостерону, а, значить, активність і потенція також будуть «на рівні». Але навіть більш інтенсивні - годинні заняття в спокійному, а не граничному режимі, проводяться практично щодня, ще не можуть привести до серйозних сексуальних порушень - хіба що перевтома знизить бажання і «чоловічі здібності», які відновляться повністю після дня відпочинку. Але ті чоловіки, які цікавилися хоча б можливістю «наростити» м'язи, знають, що для отримання вражаючого результату регулярних занять у розміреному ритмі недостатньо.

М'язова маса (втім, як і інші спортивні рекорди) вимагає не просто тривалих, а граничних зусиль, занять «через «не можу » - таких, після яких саме бажання близькості виникає в кращому разі на наступний день. При подібних навантаженнях вироблення того самого тестостерону, який відповідає не тільки за потенцію, але і за розвиток мускулатури, сильно знижується. Звідси і необхідність використовувати його хімічно синтезовані замінники. Перші прийоми синтетичних стероїдів помітно покращують потенцію - ще б пак, в організм потрапляє відразу ударна доза речовини, що позитивно впливає на потяг і близькість. Але радіти тут нічому - природнє вироблення тестостерону завдяки цим препаратам порушується, причому порушується завжди. Навіть терапевтичні дози стероїдів порушують нормальний синтез власного гормону, але такі дози на збільшення м'язової маси абсолютно не здатні вплинути. А дози, що містяться в «препаратах для спорту», руйнівні для гормональної сфери, а, значить, і для потенції. Тому кожен, охочий потрясати уяву жінок рельєфним тілом повинен замислитися, наскільки жінка буде задоволена, якщо «накачений» партнер виявиться неспроможним у найвідповідальніший момент.

Чи можливе відновлення потенції і повноцінної ерекції?

Не кожен чоловік зможе відмовитися від мрії про «супер-сексуальне» тіло навіть при таких перспективах, думаючи, що саме він і виявиться виключенням з правил. Незважаючи на оптимізм, варто розглянути, чи можливе відновлення нормальної потенції після граничних навантажень і прийому анаболіків. І якщо з навантаженнями більш-менш зрозуміло - плавно знижуючи темпи, можна досить швидко - за два-три місяці, повернути свою «чоловічу норму», то наслідки прийому препаратів будуть позначатися ще довго або дуже довго. Не кажучи вже про те, що різко «кидати» їх не можна, оскільки від гормонального фону залежить не тільки сексуальне, але і загальне здоров'я, і доведеться «злазити» з анаболіків, знижуючи дозу, повноцінне вироблення власного тестостерону може і не відновитися - прикладом тому служать зізнання багатьох професійних спортсменів. У кращому випадку, вам допоможуть ендокринолог і андролог, у гіршому - потенція так і залишиться далекою від бажаного рівня.

Непрофесійний спорт: займаємося з розумом

Тому, якщо чоловіка хвилює, перш за все, потенція, йому доведеться обирати з тих видів спорту, які допоможуть її нормалізувати і підсилити. Це плавання, біг і ходьба, настільний і великий теніс, катання на роликах і роликових дошках. Якщо ж зайнятість не дозволяє відводити окремий час спорту, то його цілком замінить щоденна зарядка (до півгодини в день). Найоптимальніший варіант для потенції - йога з її «скрученими» і «перевернутими» позами і великою кількістю вправ для розробки зв'язок - все це покращує кровообіг і стимулює потенцію. Але й звичайна зарядка - «велосипед», «фехтувальні випади», нахили, обертання стегон і верхньої половини тіла - допоможуть завжди відчувати себе справжнім чоловіком.

Не варто, звичайно, кидати все раз і назавжди, припиняти такі бажані тренування, адже приносять відчуття задоволення і радості. Фахівці рекомендують просто тренуватися в міру, для того, щоб спорт приносив здоров’я і радість на довгі роки. А якщо у вас сумніви з приводу рівня фізичних навантажень - ви можете звернутися до фахівця для консультації, який залежно від стану вашого здоров'я дасть вам точні рекомендації.д.м.н., проф. Лучицький Е.В. uamen.com.ua

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua