Як стимулювати жінку до занять спортом

Це питання цікавить дуже багатьох чоловіків: як молодих юнаків, так і тих , кому за 40. Насправді, представникам сильної статі найчастіше абсолютно незрозуміло, як дівчата можуть їсти «одну зелень», обмежувати себе у всякій смакоті, не втомлюючись обговорювати дієти, влаштовувати розвантажувальні дні, і при всьому цьому бути далеко не в найкращій фізичній формі.
Статистика свідчить, що більша частина чоловіків різного віку впевнена, що саме спорт є запорукою краси і здоров'я.
Спорт - це кращий засіб для підтримки тіла у відмінній формі і він набагато ефективніше, всіляких дієт.
На жаль, будь-які, навіть самі, здавалося б обережні натяки на те, що все-таки необхідно зайнятися спортом, викликають у дівчат і жінок бурхливий ураган емоцій і обурень. Як же потрібно вчинити, щоб друга половинка не образилася, а спорт-таки зайняв одне з важливих місць у її житті?
Якщо ви все-таки поставили собі за мету змусити вашу кохану займатися спортом, в першу чергу зверніть увагу на те, як не варто себе вести для досягнення своєї мети :
Ні в якому разі не акцентуйте увагу на тому, що спорт допоможе їй скинути зайву вагу, навіть якщо він у неї явно є. Дівчині зовсім не хочеться чути про зайвих кілограмах від коханої людини .
Умовляючи свою партнерку займатися спортом, забудьте про будь-які негативні ознаки. Мовляв, вона слабка, не пластично рухається, не може бігати і танцювати і так далі. Уявіть, як приємно вам буде чути від неї у відповідь фразу на кшталт «Ой, хто б говорив, ти і підтягнутися-то двадцять разів не можеш».
Ніяких порівнянь з вашими або її знайомими: це не тільки не дасть потрібного ефекту, але викличе ще й купу неприємних «додатків». Не варто зайвий раз нагадувати жінці про те, що якась там Аня відвідує спортзал тричі на тиждень і дуже цьому рада, а от ваша дама стала вже зовсім домашньою.
Все те, про що писалося вище, сильно утискає почуття власної гідності жінки і швидше приведе до серйозної сварки, ніж другу половину в тренажерний зал. Ще один важливий момент: не варто демонстративно задивлятися при ній на красивих і спортивних дівчат, нібито з благих намірів - ризикуєте залишитися і зовсім без дівчини.

Інший випадок, в якому чоловіки часто просять своїх дружин зайнятися спортом: це страх, що та прекрасна підтягнута фігура, яку жінка має зараз, з роками зміниться, а для підтримки гарної форми заняття спортом просто необхідні. Це біда дуже багатьох жінок: вони радіють тому, що мають від природи, абсолютно не прикладаючи зусиль для того, щоб зберегти цю красу якомога довше, при чому не тільки для себе, а й для свого чоловіка.
Про те, як не варто «уламувати» жінку займатися спортом, вже написали вище - такою мотивацією можна отримати тільки сварку та образу на віки віків, але ніяк не очікуваний результат. Пробувати мотивувати треба чимось більш реальним: самим стати прикладом. Чим погано взяти і почати займатися спортом разом? Причому, починати треба не з фраз типу «Люба, завтра ми починаємо бігати вранці, а наступного тижня йдемо в зал», які вже не викликають ні довіри, ні наснаги. Дуже багато жінок із задоволенням будуть займатися тим, чим займаєтеся ви, просто щоб побільше бути з вами разом. Для початку запросіть свою другу половину на пішу прогулянку. Ні в якому разі не позиціонує це заняття як боротьбу із зайвою вагою: нехай це буде для вас ще один спосіб розважитися і просто приємно провести час разом. Проробляйте такі прогулянки на свіжому повітрі хоча б кілька разів на тиждень.
Потім , як тільки жінка вже трохи звикне до ненав'язливого навантаження, спробуйте запропонувати нові варіанти. Експериментуйте: це може бути і проста зарядка щоранку, і сімейний ( не так дружини, скільки дівчата люблять такі приємні сюрпризи ) абонемент у фітнес - центр або басейн. Можна зробити ще простіше і почати кататися на велосипеді, або запросити свою супутницю зіграти в пейнтбол на вихідних.
Практично всі жінки на пропозиції такого характеру дадуть відповідь згодою і охоче будуть займатися разом з вами. Головне, щоб ви самі були впевнені й стрімкі та зосереджені на своєму бажанні - не варто сподіватися, що ви приведете жінку до занять спортом, запалите в ній вогник, а самі тим часом тихенько можете вмивати руки. Сама вона займатися не стане, особливо, якщо починали ви цю справу разом, та ще й за вашою ж ініціативою. Такий поворот речей буде психологічно важкий для неї.


lady - all.ru

logo foo

© 2017 Усі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на sc.kr.ua